Řady ošetření v mém salónu s Alissou Beauté

Celkové kosmetické ošetření v mém salónu trvá cca 120 minut.

Alissa Beauté je zcela přírodní kosmetika bez parabenů, minerálních olejů, sulfátů, parafínů, alergenů, která vzniká na základě pečlivých výzkumů v laboratořích v okolí Milána. Kosmetika je přírodní až z 98%. Kosmetika využívá extrakty z exotického ovoce, mořských řas a blahodárných bylin. 

Toto ošetření je vždy individální, dle potřeb pleti klientky. Ke každé klientce si pečlivě vedu kartoteční záznam a ošetření (řady) střídáme - dle potřeb pleti, dle ročního období.

Řady ošetření od Alissy Beauté v mém salónu: 

ŘADA ARGAN: jedna z mých nejoblíbenějších. Vhodná vhodná pro suchou a oslabenou pleť. Řada plná antioxidantů poskytující pleti dlouhodobou ochranu. Arganový olej je bohatým zdrojem výživy a hydratace. Chrání pleť před UV zářením a regeneruje pokožku.

CASHMERE: řada vhodná pro unavenou a zralou pleť. Účinně zmírní hloubku vrásek a pleť vyhladí. Má vysoký liftingový efekt, podporuje produkci kolagenu a elastinu a pleť je dokonale hladká.

HYDRA: hydratační ošetření s řadou HYDRA s obsahem japonské červené trávy, jojoby a a sladké trávy podpoří doplnění hydratace a zajistí její udržení v pleti. Ošetření především vhodné pro dehydratovanou pleť.

PURE SKIN: zklidňující a protizánětlivá péče proti akné. Zanechává pleť  jasnou, jemnou a bez načervenalých skrvn. Tato řada pleť nevysušuje. Podporuje regulaci mazových žláz, vyrovnává PH pokožky a bakteriální flóry. 

THALASSO: thalassoterapie je prastará léčebná terapie pocházející z antického Řecka. Využívá především výtažky z mořských řas. Obsahuje minerální látky, stopové prvky, vitamíny a enzymy, mají výbornou schopnost odbourávat těžké kovy.

ENERGY LIFE: ošetření určeno pro pleť s pokročilými známkami stárnutí a pro udržení mladistvého vzhledu. Dodání energie a projasnění, zvýšení hydratace, vypnutí pleti-lifting. Tato řada dodá pleti, vitamíny, minerály, proteiny. 

DERMA SENSITIVE: ošetření pleti se zvýšenou citlivostí, která má sklony k praskání žilek (kuperóze). Řada, která se zaměřuje na posílení cévních stěn a zklidnění citlivosti. Derma sensitive pleť zklidní, projasní, podpoří stažení mikrokapilár.

WHITENING: tato řada pleť omlazuje, projasňuje, zmírňuje hloubku vrásek a zjemňuje.Postupné ustupování pigmentových skvrn, projasnění a vybělení pleti, regenerace, celkové omlazení. Též vhodná na aknózní pleť s tvorbou jizev.

LIFT AGE: velmi účinná a silná řada od Alissy Beauté. Vyhladí a vypne vrásky, pleť je vypnutá a prozářená. Vhodná  na pleť povádající s tvorbou vrásek. 

ŘADA VITALITY: řada určená po období po zimě, kdy je pleť unavená, dodá potřebné látky k revitalizaci. Tato řada plná vitamínů dodá svěžest, vitamíny, hydrataci. Hlavní aktivní látkou je zde grapefruit.